Mikuláš

6.12.2016,
  •  Tak si nás zase našel. Stejně jako v minulých letec nás navštívil svatý Mikuláš se svojí početnou družinou. Bylo u nás několik andělů a ještě daleko víc čertů. Celé poselstvo navštívilo třídy. Tam Mikuláš z nebeské knih přečetl jména hříšníků. Zlobivci museli slíbit MIkulášovi i čertům, že se polepší, aby se vyhnuli nepříjemné cestě do pekla. Naštěstí čerti slibům uvěřili, tak nám nikdo neubyl. naopak hodné děti byly pochváleny a odměněny. Aby andělé mohli nadělit i ostatním, musela celá třída zarecitovat básničku nebo zazpívat písničku. Třeba koledu. I to se povedlo atak byli nakonec odměněni i adepti pekla. Pak zacinkaly zvonečky a celá družina se posunula do další třídy a my už se těšíme na příští rok. Svatý Mikuláši, přijdeš zas?

Odpoledne proběhlo ještě obrovské rojení čertů a andělů ve školní družině. I tady bylo k vidění nepřeberné množství  andělských svatozáří i čertovských rohů.

Všechny fotky si můžete prohlédnou tady.

• dsc04866