Srdíčkový den

11.10.2016,

Minulý týden proběhl i v naší škole charitativní Srdíčkový den. Sbírka byla velmi úspěšná a tak rádi přetiskujeme výňatek z děkovného dopisu společnosti Život dětem a zároveň děkujeme všem organizátorům i dárcům:

Krásný den, milá paní zástupkyně,

srdečně Vám děkujeme za organizaci podzimních Srdíčkových dnů   Byli jste opět úžasní !!! :-):-)

V příloze posíláme děkovný certifikát jako náš projev vděčnosti za Vaši pomoc a podporu. Prosím, předejte naše poděkování vašim šikovným dětem, kteří se do sbírky zapojili a kteří si poděkování opravdu zaslouží. Jejich pomoc je pro „naše“ děti nenahraditelná.

Byli bychom velmi rádi, kdybyste si s dětmi našli chvíli času a podívali se na jednu z posledních reportáží, kterou jsme přes prázdniny točili. Je o mladé rodině, mamince bylo pouhých 22 let, když se jí narodil malý Adámek. Zde je odkaz na reportáž:  www.shot.la/tS3Nb.

Od pondělí 26.9.2016 na našem webu www.srdcedetem.cz poběží náš nový projekt pro tento rok, v rámci kterého zveřejníme osm nových reportáží o vážně nemocných dětech. Budeme moc rádi, když se na reportáže podívají jak studenti, tak Vaši kolegové, aby viděli, komu také pomáhají a jak je jejich podpora důležitá …

srdickovy-den