Zájmová činnost

 

kroužek ročník den čas začátek zajišťuje
Lingua Nova/Aj Angl. Klub 2 pondělí 12:45-14:15 Lingua Nova
Hra na zobcovou flétnu 1.-5. ročník pondělí 12:50-13:35 Škola
Lingua Nova/Aj 1.ročník pondělí 13:00-13:45 Lingua Nova
Lingua Nova/Aj 1.ročník pondělí 13:50-14:35 Lingua Nova
Keramika 1.-5.ročník pondělí 14:00-15:00   pí. Jebavá
Basketbal dívky 1.-3. pondělí 14:00-15:00 USK Praha
Fotbal 1.-2. ročník pondělí 14:00-15:00 Tempo
Baltík základy programování 3.-9.ročník pondělí 14:15-15:00 Škola
Lingua Nova/Aj Angl. Klub 3 pondělí 14:25-15:55   Lingua Nova
Keramika 1.-5.ročník pondělí 15:00-16:00   pí. Jebavá
Basketbal dívky 4.-.6. pondělí 15:00-16:00 USK Praha
Fotbal 3.-5. ročník pondělí 15:00-16:00   Tempo
Keramika 1.-5.ročník pondělí 16:00-17:00   pí. Jebavá
Libere /Angličtina 3.ročník středa 13:30-15:00   Libere
Basketbal dívky 1.-3. středa 14:00-15:00 USK Praha
Fotbal 1.-2. ročník středa 14:00-15:00   Tempo
Přírod. praktika 6.-9.ročník středa 14:00-18:00 Škola
Basketbal dívky 4.-.6. středa 15:00-16:00 USK Praha
Libere /Angličtina 4.ročník středa 15:00-16:30   Libere
Libere /Angličtina 5.ročník středa 15:00-16:30   Libere
Indiáni 1.-9.ročník středa 16:00-17:30   Indiáni
Šachy 1.-5.ročník úterý 15:15-16:00 Vávra Pavel
Hip hop a moderní tanec 1.-2.ročník úterý 15:30-16:15   Kroužky
Sportmaniak 1.-5.ročník úterý 15:30-16:15   Kroužky
Hip hop a moderní tanec 1.-5.ročník úterý 16:30-17:15 Kroužky
Korálkování 1.-6.ročník čtvrtek 13:00-14:00   pí.Záveská
Bojové sporty 1.-2.ročník čtvrtek 13:35-14:20   Kroužky
Výtvarný kroužek 2.-5. ročník čtvrtek 13.45-15:15 Škola
Fotbal 2.– 5.ročník čtvrtek 14:00-15:00 p.Mavromatidu
Keramika 1.-5.ročník čtvrtek 14:00-15:00   pí. Jebavá
Korálkování 1.-6.ročník čtvrtek 14:00-15:00   pí.Záveská
Věda nás baví 1.-5.ročník čtvrtek 14:00-15:00 6.10 Věda nás baví
Bojové sporty 3.-5.ročník čtvrtek 14:30-15:15 Kroužky
Keramika 1.-5.ročník čtvrtek 15:00-16:00   pí. Jebavá
Badminton 1.-3.ročník čtvrtek 15:15-16:00 Kroužky
Badminton 4.-9.ročník čtvrtek 16:15-17:00   Kroužky
Sportovní a míčové hry 1.-2.ročník pátek 13:45-14:30 Kroužky
Florbal 1.-2.ročník pátek 13:45-14:30 Olymp
Libere /Angličtina 6.ročník pátek 14:00-15:30   Libere
Libere /Angličtina 7.ročník pátek 14:00-15:30   Libere
Florbal 3.-5.ročník pátek 14:40-15:25   Olymp
Sportovní a míčové hry 3.-5.ročník pátek 14:45-15:30   Kroužky

Dále vaší pozornosti doporučujeme také ZUŠ Voborského s Kroužky plážových sportů.