Fotografování

31.10.2019,

Vážení rodiče,
ve Vaší škole proběhne v pondělí 4. 11. fotografování Vašich dětí do dárkového souboru Visací kalendář, jehož ukázka je k nahlédnutí níže. Jedná se o sadu fotografií Vašeho dítěte, která může být zajímavým a působivým dárkem.
Sada obsahuje 1 ks visacího kalendáře na rok 2020 s portrétem Vašeho dítěte 15×23 cm, 3 ks fotografií 10×15 cm v rámečcích s vánoční tématikou a 4ks fotografií legitimačního formátu. Cena souboru je jen 270,-Kč a Vy se můžete rozhodnout zda si sadu koupíte až po jejím
zhlédnutí. Nebudete-li si chtít sadu z jakéhokoliv důvodu zakoupit, vraťte jej prosím škole. V takovém případě budou veškeré fotografie okamžitě po vrácení skartovány a data smazána!!!

Jestliže si i přes tento ,,nezávazný“ způsob fotografování nepřejete, aby se Vaše dítě fotilo sdělte to prosím třídnímu učiteli.

Sitarčík Miroslav
Váš fotograf