Zájmová činnost - nabízené kroužky

 

Vážení rodiče,

opět jsme pro Vás připravili nabídku volnočasových aktivit pořádaných na naší škole. Stránku budeme ještě průběžně upravovat ve spolupráci s provozovateli kroužků. Tyto stránky slouží pouze jako rozcestník. Konečné informace k vybranému kroužku má vždy jeho organizátor. 

Kroužek Ročník Den Čas Začátek Zajišťuje
LinguaNova Angličtina 1. třída pondělí 13:00-13:45   Lingua
Keramika 1. až 5. třída pondělí 13:00-14:00   pí. Jebavá
Hrana sopránovou zobcovou flétnu 1. stupeň pondělí 13:00 – 14:00 5.10 Škola
LinguaNova Angličtina 2. třída pondělí 13:00-14:30?   Lingua
LinguaNova Angličtina 1. třída pondělí 13:50-14:35   Lingua
Fotbal 1. a 2. třída pondělí 14:00-14:45   Tempo
Keramika 1. až 5. třída pondělí 14:00-15:00   pí. Jebavá
Basketbal 1. a 2. třída pondělí 14:00-15:00   USK
Klub zábavné logiky a deskových her 3. až 9. třída pondělí 14:00-15:30   Škola
Lingua Anglický klub 3. třída pondělí 14:25-15:55?   Lingua
Fotbal 3. až 5. třída pondělí 15:00-15:45   Tempo
Keramika 1. až 5. třída pondělí 15:00-16:00   pí. Jebavá
Basketbal 3. a 4. třída pondělí 15:00-16:00   USK
Florbal 1. – 3. ročník pondělí 16:00-16:45 5.10 Olymp
Florbal 4. – 7. ročník pondělí 16:45-17:30 5.10 Olymp
Jóga pro děti 1. až 5. ročník úterý 13:00 – 14:00 29.9 Škola
Minipřípravka volejbal 1. až 5. ročník úterý 13:35 – 14:30 29.9 Škola
Badminton 1.-5. ročník úterý 14:30-15:30   Kroužky
Šachový kroužek 1.-5. rořník úterý 15:30-16:15 6.10 Vávra Pavel
Sportmaniak 1.-5. ročník úterý 15:30-16:30   Kroužky
Hip hop a Street dance 1.-5. ročník úterý 15:30-16:30   Kroužky
Fotbal 1. a 2. třída středa 14:00-14:45   Tempo
Basketbal 1. a 2. třída středa 14:00-15:00   USK
Angličtina Libere 4. – 5. ročník středa 14:00-15:30   Libere
Angličtina Libere 6. 7. a 8. ročník středa 14:15-15:45   Libere
    středa      
Fotbal 3. až 5. třída středa 15:00-15:45   Tempo
Basketbal 3. a 4. třída středa 15:00-16:00   USK
Indiáni 1. až 9. ročník středa 16:00-17:30   Indiáni
Korálkování 1. až 6. ročník čtvrtek 13:00-14:00   pí. Záveská
Věda nás baví 1. – 5. ročník čtvrtek 13:15-14:15 1.10 Věda nás baví
Angličtina s rodilým mluvčím 1. – 2. ročník čtvrtek 13:30 – 14:15 1.10 Easyspeak
Minipřípravka volejbal 1. až 5. ročník čtvrtek 14:30 – 15:30   Škola
Aerobik 1.-5. třída čtvrtek 13:35-14:30   Kroužky
Bojové sporty a sebeobrana 1.-2. ročník čtvrtek 13:45-14:45   Kroužky
Keramika 1. až 5. třída čtvrtek 14:00-15:00   pí. Jebavá
Korálkování 1. až 6. ročník čtvrtek 14:00-15:00   pí. Záveská
Angličtina Libere 3. třída čtvrtek 14:00-15:30   Libere
Angličtina s rodilým mluvčím 3. – 4. ročník čtvrtek 14:25 – 15:10 1.10 Easyspeak
Jóga 1.-5. třída čtvrtek 14:30-15:30   Kroužky
Bojové sporty a sebeobrana od 3. ročníku čtvrtek 15:00-16:00   Kroužky
Keramika 1. až 5. třída čtvrtek 15:00-16:00   pí. Jebavá
Angličtina s rodilým mluvčím 5. – 6. ročník čtvrtek 15:20 – 16:05 1.10 Easyspeak
Taneční škola 1. – 9. ročník čtvrtek 15:30-16:30 8.10 Taneční škola Ivy Langerové
Angličtina s rodilým mluvčím 7. – 9. ročník čtvrtek 16:15 – 17:00 1.10 Easyspeak
Sportovní a míčové hry 1.-5. třída pátek 13:45-14:45   Kroužky
Florbal 1. – 3. ročník pátek 13:45-14:45 2.10 Olymp
Karate začátečníci, děti od 10 let pátek 14:45 – 15:30 2.10 Sport Klub K3
Florbal 4. – 7. ročník pátek 15:00-16:00 2.10 Olymp