Zájmová činnost - nabízené kroužky

 

Nabídka kroužků v naší škole

Vážení rodiče, nabídku kroužků právě aktualizujeme. Pro informaci zatím necháváme odkazy na stránky provozovatelů, kteří u nás měli kroužky ve školním roce 2022 / 2023.

Organizátoři kroužků

 Basketbal     Florbal      Fotbal      Indiáni       Jazyková škola Libere      LinguaNova       Karate    Keramika      Kroužky      Robotika s legem       Škola    Šachový kroužek    Top Dance Prague       Věda nás baví       DIY Kroužek kreativity

 

Lingua Nova/Aj 1. ročník pondělí 13:00    LinguaNova
Keramika 1. až 5. třída pondělí 14:00-15:00    pí. Jebavá
Fotbal 1.-2. ročník pondělí 14:00-14:45    Tempo
Základy 3D moldelování a 3D tisku 4. – 9. ročník pondělí 14:00 – 15:30    Škola
Výtvarný kroužek 5. – 7. ročník pondělí 14:00 – 15:30    
Keramika 1. až 5. třída pondělí 15:00 – 16:00    pí. Jebavá
Lingua Nova/Aj 2. ročník pondělí 15:00    LinguaNova
Fotbal 3.-6. ročník pondělí 15:00-15:45    Tempo
Šachy 1.-5.ročník úterý 15:30 – 16:15    Pavel Vávra
Atletika   úterý 15:30 – 16:30    Kroužky
Hip Hop a Streat dance   úterý 15:30 – 16:30    Kroužky
Atletika   úterý 16:30 – 17:30    Kroužky
Florbal 1. – 3. ročník úterý 16:30-17:30 26.9  Olymp
Florbal 4. – 7. ročník úterý 16:30-17:30 26.9  Olymp
Robotika s legem 1.-3. ročník středa 13:30 – 14:30 4.10  RoboCity
Hra na flétnu začátečníci   středa 13:45 – 14:45    Kroužky
Divadlo a dramatická výchova   středa 14:00 – 15:00    Kroužky
Keramika 1. až 5. třída středa 14:00-15:00    pí. Jebavá
Libere /Angličtina 4. ročník středa 14:00-15:30    Libere
Libere /Angličtina 5. ročník středa 14:00-15:30    Libere
Fotbal 1.-2. ročník pondělí 14:00-14:45    Tempo
Libere /Angličtina 6. – 8. ročník středa 14:30-16:00    Libere
Keramika 1. až 5. třída středa 15:00 – 16:00    pí. Jebavá
Fotbal 3.-6. ročník pondělí 15:00-15:45    Tempo
Indiáni 1. až 9. ročník středa 16:00-17:30    Indiáni
Věda nás baví 1.-5.ročník čtvrtek 13:15-14:15 20.10  Věda nás baví
Aerobik   čtvrtek 13:30 – 14:30    Kroužky
Boj. sporty a sebeobrana – 1.-2. třída   čtvrtek 13:45 – 14:45    Kroužky
Libere /Angličtina 3. ročník čtvrtek 14:00-15:00    Libere
Jóga   čtvrtek 14:30 – 15:30    Kroužky
Boj. sporty a sebeobrana – od 3. třídy   čtvrtek 15:00 – 16:00    Kroužky
Taneční škola 1. – 9. ročník čtvrtek 15:30-16:30    Top Dance Prague
DIY – Kurz kreativity 4. – 9. ročník čtvrtek 16:00 – 17:00    pí. Hradcová
Florbal 1. – 3. ročník pátek 13:45 – 14:45 22.9  Olymp
Fun sport hry   pátek 13:45 – 14:45    Kroužky
Florbal 4. – 7. ročník pátek 15:00 – 16:00 22.9  Olymp
  
Co nás čeká
  1. Třídní schůzky

    26.3. v 17:00 - 18:00
  2. Velikonoční prázdniny a velikonoční svátky

    28.3. - 1.4.
  3. Zápisy do prvních tříd

    10.4. v 14:00 - 11.4. v 18:00