První školní dny

  • Rozdělení dětí do tříd

  • 1.A Mgr. Eva Zenklová
    Adamová Magdalena
    Česálek Jáchym
    Harapát Sebastian
    Javůrek Filip
    Kantor Filip
    Laňka Lukáš
    Nguyen Le Hoang Minh
    Nguyen Quynh Anh
    Pondělíčková Lada
    Pospíšilová Natálie
    Pospíšilová Vanessa
    Slavíčková Eliška
    Souček Jan
    Součková Anežka
    Šanderová Kateřina
    Ugrinovich Danil
    Večeřa Ondřej
    Vlachynská Sofie
    Zachová Ema Daniela
    Zaňák David
  • 1.B Mgr. Jana Bistrá
    Adámek Daniel
    Bořík Matyáš
    Ciglerová Aneta
    Condrea Michal
    Dang Anh Tu
    Franců Josef
    Hnolíková Sára
    Illín Dominik
    Jakubička Adam
    Karandyey Michal
    Kolářová Zuzana
    Lavička František Josef
    Le Gia Bao
    Li Wenxi
    Nguyenová Linh Chi
    Pelantová Kristýna
    Sihelník Adam
    Slavíčková Barbora
    Soldátová Kateřina
    Vaněk Petr
    Vašíček Adam
    Veselá Amelie Mia
    Vodičková Mia Zaira
    Zahradníková Zuzana
    Žitníková Kristýna
  • 1.C Mgr. Jitka Ctiborová
    Beran Kryštof
    Cinová Tereza
    Daňková Ella
    Dubec Jan
    Faltys Tomáš
    Formánek Lukáš
    Frank Patrik
    Gejdoš Jakub
    Hodková Klára
    Hugová Kateřina
    Chen YU Xin
    Jandera Jindřich
    Jarabicová Eliška
    Kamenec Vojtěch
    Kinter Jiří
    Kivisilta Nikola
    Klokočka Radim
    Lacina Ondřej
    Mach Lukáš
    Mochňáková Isabel
    Nguyen Khanh Linh
    Rezková Natálie
    Trajanová Elizabeth Edit
    Vu Tien Thanh
  • Organizace prvních dnů školního roku 2018/2019

    Pondělí 3.9. 8:15

    – slavnostní přivítání žáků a rodičů na zahradě školní družiny

    – žáci ve třídách – přivítání se spolužáky a třídní učitelkou

    – rodiče ve školní družině – schůzka s vychovatelkami

    – 1. třídní schůzky rodičů a třídní učitelky

    ( bez přezůvek, s aktovkou)

    Úterý 4.9. 7:50

    – sraz žáků před školou, TU si žáky vyzvedne, odvede do označených šaten a do třídy ( přezůvky s sebou – zůstávají v šatně)

    – výuka do 8:45, TU předá děti do školní družiny nebo rodičům

    Středa 5.9. 7:45

    – sraz žáků před školou, TU si žáky vyzvedne, odvede do označených šaten a do třídy

    – výuka do 8:45, TU předá děti do školní družiny nebo rodičům

    Čtvrtek 6.9. 7:45

    – sraz , výuka do 9:40

    Pátek 7.9. 7:45

    – sraz , výuka do 9:40

  • Provoz školní družiny od 3.9. 6:30 – 17:30

    Pomůcky:

    přezůvky, razítko TRODAT- (jméno,příjmení), obaly na učebnice, 1 silný notýsek, penál, tužky č. 1,2, ořezávátko, guma, tvrdé desky na písmena, tvrdé desky na číslice, pastelky ( 12 barev)

    oblečení na Tv– cvičky, šortky- tepláky, tričko,

    tenisový míček, švihadlo

    pomůcky na Vv+Pč– KUFŘÍK – 10 čtvrtek A4, 10 čtvrtek A3, temperové barvy velké, štětec plochý, štětec kulatý č. 8, č. 10 + č. 2, kelímek na vodu, hadřík, 1x tuhé lepidlo-tyčinka Kores, igelitový ubrus na lavici, voskovky KOH-I-NOOR, zástěrka, modelína, modelovací podložka

    papírové kapesníky, papírové utěrky

     

    Všechny věci řádně podepsané! Děkujeme

Co nás čeká
  1. Hlavní prázdniny

    30.6. - 2.9.