Byl to takový netradiční výlet, který vyžadoval notnou dávku samostatnosti.
Během třídenního výletu jsme si první den postavili stany, seznámili se s pejskem a vykoupali se. Druhý den pršelo, vydali jsme se na pěší výlet a místo opékání buřtů jsme jedli buřty z pece (samozřejmě jsme museli naštípat dřevo a postarat se o oheň). Třetí den stany stále neuschly, a tak jsme je sbalili mokré a vyrazili na cestu domů.
Výlet jsme si i přes nepříznivé počasí užili.
Fotogalerii najdete tady.