I letos jsme se v poslední školní den rozloučili s našimi deváťáky. Ještě než to nastalo, dostali noví prvňáčci stužky a diplomy za úspěšné absolvování prvního roku.
A pak už na řadu přišli deváťáci. Paní ředitelka jim popřála mnoho budoucích úspěchů, třídní učitelé předali šerpy absolvent, vyfotografovaly se třídní kolektivy, vyfotily se skupinky a bylo po všem.
Konec a šlus.
A protože obrázek je za tisíc slov, tady jsou nějaké fotografie.