Konec nastal dřív, než jsme čekali

26.6.2026,

I letos jsme se v poslední školní den rozloučili s našimi deváťáky. Ještě než to nastalo, dostali noví prvňáčci stužky a diplomy za úspěšné absolvování prvního roku.

A pak už na řadu přišli deváťáci. Paní ředitelka jim popřála mnoho budoucích úspěchů, třídní učitelé předali šerpy absolvent, vyfotografovaly se třídní kolektivy, vyfotily se skupinky a bylo po všem. 

Konec a šlus. 

A protože obrázek je za tisíc slov, tady jsou nějaké fotografie.

Co nás čeká
  1. Hlavní prázdniny

    29.6. - 31.8.
  2. Začátek školního roku

    1.9. v 8:00 - 9:00