Družina u Čtyřlístku

27.9.2019,

Děti z Rybiček se jely podívat do Muzea, kde na ně čekala výstava, která je pozvala do světa dobrodružství čtveřice postav z komiksu Čtyřlístek. Postupně jsme procházeli jednotlivými částmi výstavy – čtyři místnosti domu Čtyřlístku, z nichž byla každá věnována jedné postavičce. Tak jsme poznali charakter jednotlivých komiksových postav. Viděli jsme Bobíkovu posilovnu, Fifinčinu kuchyň a šatník, Pinďovu strašidelnou stezku a Myšpulínovu laboratoř. U domku byla i zahrada, kde jsme chvíli poseděli, podívali na film a sklouzli na skluzavce. Podívali jsme se do Myšpulínovy garáže, ve které byl umístěn stroj času a mohli se podívat i do vesmíru.
Bylo to moc hezké a zábavné odpoledne.

Co nás čeká
  1. Státní svátek

    28.10.
  2. Podzimní prázdniny

    29.10. - 30.10.
  3. Třídní schůzky, Spolek rodičů

    12.11. v 17:30 - 18:30