Filmová noc 2017

24.4.2017,

Z pátku 21. 4. na sobotu 22. 4. u nás proběhla tradiční filmová noc. Zájem účastníků byl letos obrovský. V šest hodin večer se před školou sešlo na 130 nocležníků vybavených karimatkami, spacáky a někdy i velmi poutavými nočními úbory.

Po krátkém přivítání a informacích o průběhu celé noci jsme začali chystat „ložnice“.  Spalo se v šesti třídách, takže jsme se krásně vešli. Okolo tři čtvrtě na sedm začaly první filmy. Zároveň se v připravených mikrovlnkách roztočily první popcorny a celá škola dostala nádech popcornového království.Po prvních produkcích a diskusích o filmech následovala pohybová přestávka v tělocvičnách. V malé tělocvičně nastala krvavá, bratrovražedná řež pomocí hadrových koulí. Úkol vyřadit co nejvíc nepřátel zásahem koule přinesl scény jak z akčních filmů.

Ve druhé tělocvičně měli účastníci poznat film podle zvukové ukázky a obsadit správný „ostrov“. Protože každý se na ostrov nevešel, a nikdo nechtěl zůstat ve vodě, i tady se bojovalo jak o život. Po přestávce v tělocvičně druhý a po další přestávce i třetí film. Ten už ale sousta diváků vynechala. Byli unavení, a tak si povídali ve třídách/ložnicích, dojídali a dopíjeli všechno možné a mnoho skupinek uprostřed kroužku z lidí točilo flaškou od limonády. Čert ví proč?

Poslední film skončil v půl třetí, a tak někteří nespavci řekli, že spát chvilku nemá cenu a potichu si povídali až do rána. Po rozednění jsme uklidili promítací místnosti i ložnice. Letos toho nebylo moc, takže úklid trval jen chvilku a v půl osmé jsme vyrazili domů.

no images were found

Co nás čeká
  1. Mikulášská nadílka

    5.12.
  2. Vánoční jarmark a dílny

    15.12. v 16:00 - 18:00
  3. Vánoční prázdniny

    23.12.2022 - 2.1.2023