Fotografování a sběr

31.5.2016,

Ve čtvrtek 2. 6. dopoledne proběhne fotografování třídních kolektivů. Další čtvrtek 9. 6. proběhne opět tradiční sběr tříděného papíru a víček. Svázaný a zvážený papír můžete odevzdávat na školním hřišti od 7:15 do 7:55. Víčka nevážíme a neevidujeme, jen je vybíráme.

Co nás čeká
  1. Pedagogická rada

    18.6. v 14:00 - 17:00
  2. Školní slavnosti

    23.6. v 17:00 - 20:00
  3. Vysvědčení

    26.6. v 8:00 - 9:00