Informace k uzavření školy

13.10.2020,
Vážení rodiče,

na základě vydání krizového opatření vlády vzhledem k šíření onemocnění Covid-19 je škola od 14. 10. 2020 uzavřena. Není v provozu školní družina, školní jídelna bude poskytovat obědy.

Informujeme Vás o přijatých opatřeních v rámci uzavření školy:
Škola je od zítřka tj. 14. 10. do 23. 10.2020 uzavřena, od 26. 10. do 1. 11.2020 jsou MŠMT vyhlášeny prázdniny.
Výuka formou distančního vzdělávání je pro všechny žáky školy povinná a může být hodnocena.
On-line výuka
  •  www stránky školy – učivo pro žáky bude zadáváno přes webové rozhraní na www stránkách školy tak, jako tomu bylo před prázdninami
  • výuka on-line – všem žákům školy byly zřízeny na Google e-mailové adresy …@zsukrcskeholesa.cz, které po přihlášení do e-mailu umožní využít aplikaci Google Meet
  • na webovém rozhraní v zadání učiva žáci najdou odkaz, který jim umožní se do této aplikace v zadaném čase přihlásit
  • výuka on-line bude dopředu oznámena, bude probíhat v základních
    předmětech v týdnu od 19. 10.
  • ve dnech 14. – 16. 10. může proběhnout již první společné setkání. Je třeba, aby žáci každodenně před 9:00 zkontrolovali svůj e-mail, kde najdou od učitelů bližší informace.

Školní jídelna bude pro zájemce vařit obědy.
  • všechny obědy v celém období byly dnes žákům odhlášeny
  • kdo bude chtít na obědy docházet, musí si dnes a následně vždy den předem oběd přihlásit. Vaříme podle upraveného jídelníčku.
  • výdej oběda pro žáky 1. stupně bude v čase od 11:45 do 12:45hod.
  • výdej oběda pro žáky 2. stupně bude od 13:00 do 13:45hod.

Žáci budou do školní jídelny vcházet vstupem přes šatny, musí mít klíče od skříňky a čip ŠJ. Je
povinnost dodržovat pravidla hygieny rukou, průchod školou v roušce a dodržovat rozestupy.
Při nedodržení pravidel (čas příchodu, rouška) nebude žákovi vstup do školy a školní jídelny umožněn. Výdej do jídlonosičů není žákům z provozních a hygienických důvodů umožněn.

Ošetřovné

potvrzení nevydává škola, informace viz.: