Informace ke karanténám tříd

8.10.2021,

Distanční výuka se od pondělí 11. 10. týká těchto tříd:

4.C, 5.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.B a 9.B.

Zadávání látky bude probíhat opět na webové stránce Výuka – https://sites.google.com/zsukrcskeholesa.cz/vyuka

V Bakalářích i na webových stránkách žáci uvidí, které hodiny budou on-line a kde budou mít samostudium, stejně jako na jaře.

Učebnice

Škola si je vědoma, že vzhledem k nenadálosti karanténních opatření, mají někteří žáci učebnice ve škole. Problém učebnic budeme řešit následně a žáci budou informováni prostřednictvím třídních učitelů.

Obědy

Obědy jsou od 11. 10. všem třídám v karanténě odhlášeny. Pokud máte zájem o obědy do krabičky, je třeba si obědy přihlásit.
Obědy se budou vydávat od 13:30 do 14:00 na rampě školní jídelny. Sourozenci si mohou krabičku vyzvednout během svého oběda po předchozím telefonickém objednání na telefonu 241 726 988.

Oběd si nemůže z hygienických důvodů vyzvednou žák, kterému byla nařízena karanténa!