Interaktivní výstava Trnkova zahrada

1.6.2017,
 • Děti z 1.B – Rybičky se vypravily do Braníka, kde prošly „brankou“ do zapomenuté zahrady plné tajemných zákoutí. Zde se setkaly se všemi postavami z knihy, které byly zaklety v atrakce s legračními názvy (Trpaskop, Velrybárium, Kočkodrom, Slonograf a Štěkafon). Jenom ty dětské hrdiny neviděly, protože těmi byly děti samy.
  Přenesly se do pohádky s přemoudřelou velrybou, zlomyslným kocourem, psí smečkou a sádrovým trpaslíkem. Pod Nebehledem relaxovaly, bloudily bludištěm za zvířátky, pobavily se u sloního divadla a na tříkolce honily kocoura.
  Po obědě (připraveným maminkami) si procvičily svojí obratnost, zručnost a sílu v parku na lanových průlezkách.
  Den se nám moc vydařil a šťastni jsme se vrátili do školy.

  no images were found

Co nás čeká
 1. Třídní schůzky

  26.3. v 17:00 - 18:00
 2. Velikonoční prázdniny a velikonoční svátky

  28.3. - 1.4.
 3. Zápisy do prvních tříd

  10.4. v 14:00 - 11.4. v 18:00