Jarmark 2019

11.12.2019,

Předvánoční čas přinesl mimo jiné i tradiční vánoční jarmark a dílny. Už dva měsíce vyráběly děti ve třídách i doma ohromující množství výrobků s převážně vánoční tematikou. Výrobky děti tvořily s učiteli i s rodiči, kterým patří dík spolupráci.

V úterý  11. prosince se od půl čtvrté chystala prodejní místa. Děti nosily bohatý sortiment, umísťovaly cenovky a všechno aranžovaly tak, aby zboží upoutalo kupující. Stoly se prohýbaly. Ve čtyři hodiny se otevřely brány a zákazníci zaplavili jídelnu. Další část návštěvníků zamířila do dílniček, kde si rodiče i děti mohli vyzkoušet svoji zručnost při rukodělných činnostech.

Okolo šesté hodiny byla většina zboží prodána a zájemci prošli všechny dílny, o které měli zájem. Bylo na čase pomalu končit. Prodejci se snažili prodat poslední zbytky zboží za s výraznou slevou a začali balit. Uklidili jsme věci z jídelny, rozloučili se s posledními žáky i rodiči a vánoční jarmark 2019 je minulostí.