Karlštejn a 7. ročníky

29.11.2023,

Dne 24. listopadu vyrazily naše 7. ročníky společně s paní učitelkou Ronovskou, panem učitelem Pírkem a Konfrštem v rámci dějepisné exkurze na Karlštejn. Všichni jsme společně pár minut po osmé hodině nastoupili do vlaku, který nás odvezl až pod samotný Karlštejn. Následovala příjemná procházka za slunečního svitu až ke středověkému královskému hradu. Tam byla pro nás připravena hodinová komentovaná prohlídka plná důležitých informací a zajímavostí. 

Cestou zpět se počasí mírně pokazilo, proto jsme se schovali v místní restauraci, kde jsme si dali horký čaj, limonádu, případně teplou domácí polévku. Potom nás už čekala jen cesta do Prahy. 

O Karlštejnu ještě žáci uslyší v letošním školním roce v hodinách dějepisu.

Co nás čeká
  1. Třídní schůzky

    26.3. v 17:00 - 18:00
  2. Velikonoční prázdniny a velikonoční svátky

    28.3. - 1.4.
  3. Zápisy do prvních tříd

    10.4. v 14:00 - 11.4. v 18:00