Karneval v družině

3.3.2020,

Konec února přinesl do školní družiny radostnou náladu. Karnevalové veselí provázely děti v kostýmech z večerníčkových pohádek. Nejprve jsme si u pracovních listů zavzpomínali na pohádkové dvojice, které k sobě patří a kde kdo bydlel. Skládaly se papírové čepice a následovalo představování kostýmů na jednotlivých odděleních. Potom jsme se všichni sešli, abychom si zatančili, zahráli pohádkové pexeso a zasoutěžili ve znalostech pohádek. Večerníček baví děti již neuvěřitelných 55 let. A tak jsme se mohli potkat s Mankou, Rumcajsem, Makovou panenkou, Ferdou mravencem i Beruškou, Patem a Matem a s mnoha dalšími postavičkami z našich milovaných pohádek. Všichni jsme si to společné odpoledne opravdu užili, škoda jen, že nám čas tak rychle utekl. Těšíme se zase někdy příště…..

no images were found