Karneval v družině

3.3.2020,

Konec února přinesl do školní družiny radostnou náladu. Karnevalové veselí provázely děti v kostýmech z večerníčkových pohádek. Nejprve jsme si u pracovních listů zavzpomínali na pohádkové dvojice, které k sobě patří a kde kdo bydlel. Skládaly se papírové čepice a následovalo představování kostýmů na jednotlivých odděleních. Potom jsme se všichni sešli, abychom si zatančili, zahráli pohádkové pexeso a zasoutěžili ve znalostech pohádek. Večerníček baví děti již neuvěřitelných 55 let. A tak jsme se mohli potkat s Mankou, Rumcajsem, Makovou panenkou, Ferdou mravencem i Beruškou, Patem a Matem a s mnoha dalšími postavičkami z našich milovaných pohádek. Všichni jsme si to společné odpoledne opravdu užili, škoda jen, že nám čas tak rychle utekl. Těšíme se zase někdy příště…..

no images were found

 

 

Co nás čeká
  1. Pedagogická rada

    22.6. v 14:00 - 16:30
  2. Vysvědčení

    30.6.