Letní příměstské tábory Schooljoy se vzdělávací částí

22.5.2021,

Vážení rodiče,

Městská část Praha 4 reaguje na potřebu žáků, která se týká doplnění dílčích znalostí a dovedností, jejichž nabytí mohlo být ovlivněno výpadkem prezenční výuky v průběhu školního roku 2020/2021. Pro letošní prázdniny využila Městská část spolupráce s organizací Sportjoy, která pořádá letní příměstské tábory s doučováním Schooljoy pro děti od 6 let (první třídy) do 15 let.

Smyslem je podpořit ty žáky, kteří trpěli distanční výukou nejvíce ať už po stránce socializační, nebo vzdělávací. Tábory jsou ZDARMA včetně stravy (pozor v tabulce termínů na odkazu níže jsou uvedené i tábory komerční) a každý žák má nárok přihlásit se na jeden turnus/týden. Děti budou rozděleny dle tříd. Aktivity budou probíhat převážně venku a učení bude formou zábavy.

Postup při předběžné registraci: Při kliknutí na odkaz se zobrazí nabídka všech táborů a lokalit. Tábor zdarma je nazván “ Doučovací letní kemp SCHOOLJOY“ a je u něj uvedená cena ZDARMA. Rodiče kliknou na přihlášku, vyplní údaje a vyberou si znovu tábor/termín/lokalitu a potvrdí.

Každé dítě má nárok na jeden tábor.

Odkaz na předběžné přihlášení    Zde

Školy  v Praze 4, ve kterých se budou konat letní příměstské tábory, jsou: ZŠ Jižní, ZŠ Poláčkova, ZŠ Na Líše, ZŠ Ohradní, ZŠ Jeremenkova, ZŠ Jílovská

Děti budou rozděleny dle tříd a každý den budou mít několik bloků aktivit:

Vědecké pokusy
Ekologie a naše planeta
Kreativní aktivity
Sportovní aktivity
Příroda kolem nás
Tvary a čísla
Čtenářské dílny
Cesta časem
Pohybové hry
Svět písmen
How are you?

Aktivity budou probíhat převážně venku a učení bude formou zábavy.