Literární soutěž Malí velcí spisovatelé

13.4.2017,
  • Městskou částí Praha 4 byl u příležitosti Mezinárodního dne dětské knihy vyhlášen druhý ročník literární soutěže Malí velcí spisovatelé. Žáci měli možnost napsat a ilustrovat nebo nakreslit svá vlastní literární díla na téma Strašidelná povídka.

Ve školním kole v mladší kategorii šestých a sedmých tříd zvítězil Filip Steiner z 6. B, na druhém místě se umístil David Záda ze 7. B a třetí místo získala Michaela Veberová ze 7. B.

Se svými strašidelnými příběhy soutěžili také žáci osmých a devátých tříd. Vítězem se stal Pavel Machek z 8. A, diplom za druhé místo si převzal Oliver Semecký z 8. B a na třetím místě se umístila Kristýna Zábojníková z  9. B.

Našim velkým malým spisovatelům děkujeme za účast v  soutěži a vítězům školního kola blahopřejeme k jejich umístění.

• DSC08031