Lyžařský kurz

18.1.2019,

Aktualizováno 11:55

Vzhledem k podmínkám na silnici zatím předpokládáme návrat z lyžařského kurzu okolo 13:00. Čas příjezdu budeme průběžně aktualizovat.

Výprava lyžařů zdárně dorazila na místo. Jsme ubytování a chystáme se a oběd. 

Aktuální zprávy a fotky z pobytu budeme uveřejňovat zde.

Pokyny k odjezdu, které byly rozdávány dětem:

 

Adresa pobytu: Chata Radost, Plasnice – Deštné v Orlických horách

Odjezd je v sobotu 19. 1 v 10:00 od ZŠ U Krčského lesa, ulice V Štíhlách (sraz k odjezdu je v 9:45).

Návrat je plánován v sobotu 26.1. mezi 12:30 a 13:00.

Před odjezdem musí děti odevzdat potvrzení o zdravotní způsobilosti s datem vydání později než 26. 1. 2017.

Při odjezdu musí děti odevzdat průkaz zdravotního pojištění (stačí fotokopie), doklad o seřízení lyží (netýká se dětí, které si půjčují lyže na místě), bezinfekčnost !!s datem podpisu 19.1.2019!!, případně podepsané léky s dávkováním + vyplněnou žádost o podávání léků.

Lyžařská přilba je povinná. Dále doporučujeme lyžařské brýle, krém na obličej, čepici, náhradní rukavice, pálku na ping pong, knížku, společenské hry atd. Lyžařské boty nemohou být volně. Lyže, které žák nepozná bezpečně podepište nebo jinak označte. Nezapomeňte přezůvky do chaty!

 

Co nás čeká
  1. Začátek školního roku

    2.9. v 8:00 - 9:00