McDonald´s Cup 2016

2.5.2016,

 

19. a 20. dubna se na hřišti AFK Slavoj Podolí uskutečnilo základní kolo fotbalového turnaje McDonald´s Cup. V úterý za barvy naší školy bojovali žáci druhých až čtvrtých ročníků, následující den patřil žákům čtvrtých a pátých tříd. Obě družstva hrála s maximálním nasazením. Mladší reprezentaci se dokonce podařilo postoupit do celopražského kola. Již do prvního zápasu jsme vkročili velice zodpovědně, soupeře jsme nepodcenili a přehráli jsme ho vysokým skóre 12 : 0. Ve stejném duchu jsme pokračovali i v dalších zápasech, až jsme se probojovali do finále. Finálový zápas jsme sehráli se ZŠ Jílovská. Po napínavých a nervydrásajících dvaceti minutách jsme se mohli radovat z výhry 2 : 0. Chlapci byli oceněni zlatými medailemi a krásným pohárem za celkové 1. místo na Praze 4. Hlavní poděkování si ale obě naše družstva zaslouží za obětavý kolektivní výkon i za slušné chování nejen na hřišti. Všichni hráči tak naši školu na turnaji příkladně reprezentovali.