McDonald´s Cup 2017

24.4.2017,
 • 19. dubna se na hřišti AFK Slavoj Podolí uskutečnilo základní kolo fotbalového turnaje McDonald´s Cup pro mladší žáky 1. stupně. Ve středu za barvy naší školy bojovali žáci druhých až čtvrtých ročníků. Naše družstvo hrálo s maximálním nasazením a zodpovědnou hrou se postupně probojovalo až do semifinále. Po vítězství nad ZŠ Jílovská v semifinále se nám otevřela cesta do finálového zápasu. V něm jsme se utkali s družstvem ZŠ Bítovská. Po napínavých dvaceti minutách jsme slavili zasloužené vítězství. Chlapci byli oceněni zlatými medailemi a krásným pohárem za celkové 1. místo na Praze 4. Hlavní poděkování si ale naši mladí fotbalisté zaslouží za obětavý kolektivní výkon, kterým naši školu na turnaji příkladně reprezentovali. 9. května budeme v kvalifikačním turnaji před krajským finále držet palce tomuto týmu:

 • Lukáš Kroužek 3. A
  Lukáš Smrček 4. C
  Jakub Novák 3. A
  Matyáš Kindl 3. A
  David Jánský 3. A
  Jan Šandera 2. C
  Dan Pröschl 2. C
  Jakub Novotný 2. D
  Šimon Damborský 2. A
  Matyáš Fuchsa 2. B
  David Tkač 3. C
 • no images were found

Co nás čeká
 1. Mikulášská nadílka

  5.12.
 2. Vánoční jarmark a dílny

  15.12. v 16:00 - 18:00
 3. Vánoční prázdniny

  23.12.2022 - 2.1.2023