Mikuláš v družině

10.12.2018,

V dopoledních hodinách obcházel Mikuláš se svými pomocníky jednotlivé třídy, ale odpoledne se školní družina proměnila v peklo, peklíčko, kde měli čerti a čertíci svůj rej. Povídali jsme si o tom jak vlastně peklo může vypadat, děti vyprávěly zážitky z dopolední návštěvy „pekla“, kreslili jsme čertovi řetěz, přikládali do ohně, abychom si mohli uvařit čertovský guláš a upéct brambory. Potom jsme se všichni sešli na chodbě, kde následoval tanec, poměřování  čertovské síly přetahováním a hry Na sochy a Přilepte se za……..to byla ale legrace. Odpoledne se vydařilo a bylo opravdu veselo.
 

Co nás čeká
  1. Třídní schůzky

    26.3. v 17:30 - 18:30
  2. Noc s Andersenem (I. stupeň)

    29.3. v 18:00 - 30.3. v 8:00
  3. Zápis dětí do prvních tříd

    3.4. - 4.4.