Naše stříbro - POPRASK 2016

21.10.2016,
 • Ve středu 12.10. dívky z osmých a devátých tříd reprezentovaly naší školu ve florbale v rámci Poprasku Prahy 4.

  První zápas vyhrály výraznou převahou 9:0. V druhém zápase se také zadařilo ( skončil 8:0) a ve třetím také nepodlehly a zvítězily 4:2, což znamenalo postup do semifinále. I tam vše vypadalo pro naše reprezentantky růžově. V semifinále se jim povedlo vyhrát 2:0, a tak dívky postoupily do finále, kde se utkaly s reprezentantkami ZŠ Filozovské. I přes veškeré snažení se zápas nepovedl a dívky prohrály 5:1, nicméně to jim nezkazilo dobrý pocit a radost z celého utkání.

  Po návratu do školy se tudíž pyšně ukázali paní ředitelce se stříbrným pohárem.

  P.S.: Speciální poděkování Štěpánce Sobíškové z 9.B za perfektní koncentraci při chytání gólů a Kristýně Babiánkové za vstřelení většiny našich gólů.

  Katka Kovalčíková 9.A

  no images were found