Obrovský úspěch v literární soutěži

21.6.2019,

Tradiční soutěž pořádaná Prahou 4Malí velcí spisovateléletos neměla zadané téma. Bylo tak na žácích, jaký žánr a téma si pro svoji literární tvorbu zvolí.  Někteří se do psaní pustili opravdu s velkou chutí a obrovským nadšením, jejich úsilí bylo následně oceněno. 

Porotě se nakonec nejvíce líbila básnická sbírka třídy 6. B Od probuzení zase k snění, která se skládá z jednadvaceti originálních básní. Čtenář se tak prostřednictvím vtipné poezie dozvídá, jak vypadá takový každodenní den šesťáka. Žáci této třídy si dne 10. června 2019 na Nuselské radnici slavnostně převzali diplom a věcné ceny za neuvěřitelné 1. místo.

Úspěchu se dočkaly také žákyně třídy 4. A se svojí ilustrovanou pohádkou O sovičce, která zabloudila. Kateřina Řičicová a Adéla Drjaginová byly oceněny krásným 2. místem.

Našim malým i velkým spisovatelům gratulujeme.

no images were found

Co nás čeká
  1. Pedagogická rada

    22.6. v 14:00 - 16:30
  2. Vysvědčení

    30.6.