Ocenění naší školní jídelny

2.12.2016,
  • Naše školní jídelna se zúčastnila 3. ročníku soutěže organizované MČ Praha 4. Tématem byla nejen zdravá strava, ale zaměření bylo zadáno na středomořskou kuchyni. Soutěže se zúčastnilo 25 týmů jídelen základních a mateřských škol. A právě ta naše školní jídelna byla mezi základními školami nejlepší. Vítězství paní kuchařky získaly jídlem, které současně bylo i hlavním jídlem pro všechny strávníky. Měli jsme masové placky s bramborovo-sýrovou krustou a zeleninový salát a právě toto jídlo chutnalo porotě nejvíce. A chutnalo i nám a moc jsme paním kuchařkám drželi palce!

    Ocenění pomyslnou zlatou medailí nás všechny moc těší a za vítězství a titul Školní jídelna roku 2016 paním kuchařkám pod vedením paní Marušky Koubové moc děkujeme!

    diplom-sj

    dsc1760