Odznak všestrannosti - krajské kolo

20.5.2019,
Dne 16.5. se konalo krajské kolo Odznaku všestrannosti. Naše družstvo postoupilo, a tak soutěž pro nás pokračovala. Připravovali jsme se na další disciplíny. Tentokrát jich bylo celkem šest. Běh na 60 metrů, skok daleký, hod kriketovým míčkem, sedy – lehy po dobu 2 minut, stejně tak i shyby na šikmé ploše a volitelná disciplína – dribling nebo běh na 1000 metrů.
Podmínky byly trochu mrazivé, ale naše výkony naopak zahřály u srdce.
Družstvo po celkovém součtu bodů ze všech disciplín skončilo na 13.místě (z 18ti týmů), ale rozdíly mezi týmy nebyly velké. Vzhledem k tomu, že se výkony každého počítají i do soutěže jednotlivců, opět jsme jásali. Kája Malý se umístil na 1.místě a postoupil tak do celostátního kola, které se bude konat v září v Brně. Gratulujeme.
Všem našim soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy a věříme, že jsou motivací každému, kdo chce sportovat a soutěžit.