Odznak všestrannosti OVOV

3.5.2019,
9.dubna se konal atletický pětiboj, kterého se pravidelně a rádi zúčastňujeme. Počasí nám tentokrát nepřálo, a tak kvůli dešti byla celá akce přesunuta z venkovního atletického stadionu do tělocvičen ZŠ Jitřní. Organizátoři to ale i tak dobře zvládli a my jsme si to užili. Sešlo se tu velké množství závodníků. My jsme šli do boje s jedním družstvem a jednotlivci. Náš tým,ve složení Míša Lipárová, Lucie Pavlů, Nela Veberová, Sára Císařová, Kája Malý, Filip Bruckner, David Jánský a Lukáš Kroužek, se umístil ze 14 družstev na 7.místě. Vzhledem k získanému počtu bodů jsme postoupili do celopražskéh kola. Mezi jednotlivci byl velmi úspěšný Kája Malý ( 6.B), který se ve své kategorii umístil na 2.místě. 
Zajímá vás, ve kterých disciplínách atletického pětiboje naši závodníci soutěžili ? Vzhledem k tomu, že se jedná o všestrannost, jsou to : trojskok, hod 2kg
medicinbalem přes hlavu, přeskok přes švihadlo (dvě minuty), kliky ( dvě minuty), driblink. K tomu všemu je opravdu nutná dobrá kondice.
Děkujeme všem našim žákům za vzornou reprezentaci školy a držíme palce v krajském kole.
 
 
Co nás čeká
  1. Vysvědčení

    26.6.
  2. Ředitelské volno

    29.6. - 30.6.