Poslední zvonění 2017

4.7.2017,
  • Poslední den školy se rozdává vysvědčení. U nás ve škole se ale zároveň loučíme s deváťáky a novým prvňáčkům přejeme krásné prázdniny po prvním roce ve škole. Nejinak tomu bylo i v letošním roce. 30 června se v půl deváté shromáždili všichni žáci na hlavní chodbě a za zvuku zvonku mávali průvodu prvňáků a deváťáků, kteří pomalu a důstojně proplouvali chodbou k tělocvičně. Tam nejprve obdrželi prvňáčci stužku a pamětní diplom. Pak už nastalo slavnostní stužkování deváťáků. Pár společných fotek, mnoho skupinek se spolužáky i s učiteli, ještě jedno zvonění na cestu a naši deváťáci jsou minulostí.

    Tak hezké prázdniny a moc nezoufejte. Příští rok uděláme deváťáky zase z jiných tříd. Dokonce už se snad ví z jakých.

    Fotky z posledního zvonění najdete tady.

    No a tady jsou dvě videa: video1   a  video2