Přivítání prvňáčků

3.9.2021,

Ve středu 1. září jsme slavnostně přivítali na hřišti školní družiny žáky prvních tříd. Po veselých tónech školní hymny promluvila paní ředitelka a pan místostarosta Zděněk Kovařík, kteří popřáli dětem hodně úspěchů ve školní práci, kamarádské spolužáky a příjemnou atmosféru ve třídě. Každý z prvňáčků prošel slavobránou za potlesku všech přítomných.

Co nás čeká
  1. Vysvědčení

    26.6. v 8:00 - 9:00
  2. Hlavní prázdniny

    29.6. - 31.8.
  3. Začátek školního roku

    1.9. v 8:00 - 9:00