Projekt Kolik jazyků znáš ...

28.10.2019,
V týdnu od 14. do 18.10 u nás probíhal projekt „Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem.“, který dětem přiblížil jazyky, kulturu a gastronomii vzdálených zemí. 
Každý den probíhaly ve třídách různé aktivity, například poslech hymny daného státu, vytváření vlajek. Od úterý do pátku nás v rozhlase přivítalo hlášení v cizím jazyce. Děti hádaly správný jazyk a díky tomu zároveň soutěžily o malou odměnu. V tomto týdnu se osmáci naučili dělat vietnamské jarní závitky. Deváťáci obdivovali krásy německých měst. Žáci druhého stupně prezentovali svoji rodnou zem žákům prvního stupně, prezentovala se Čína, Vietnam a Ukrajina. Přišli k nám i hosté, kteří nám více pověděli o Vietnamu a Sýrii.
 
 
 
 
Co nás čeká
  1. Vysvědčení

    26.6.
  2. Ředitelské volno

    29.6. - 30.6.