Projekt zimní olympiáda byl slavnostně ukončen

3.3.2018,

V pátek 2. března byl slavnostně zakončen celoškolní projekt Zimní olympijské hry 2018. Zástupci všech tříd se v devět hodin sešli v tělocvičně, aby v rámci slavnostního zakončení vyslechli vyhodnocení biatlonu a také byli přítomni předání olympijského ohně z rukou deváťáků do rukou páťáků, kteří budou za čtyři roky novými deváťáky a tedy lídry školy v nejlepším slova smyslu. 

Následovalo třikrát nazdar a projekt byl minulostí. Zůstalo nám po něm mnoho krásných výtvorů z hodin, sportovních výkonů ze závodů i zážitků, stejně jako třeba vzpomínek na jídla stylizovaná do barev jednotlivých dnů. 

O našem konání během projektu informoval i radniční zpravodaj. Kdybyste se chtěli podívat, co o nás napsali, můžete tak učinit zde.

Všechny fotografie, které jsme za celý týden pořídili si můžete prohlédnout tady.

Co nás čeká
  1. Třídní schůzky

    26.3. v 17:30 - 18:30
  2. Noc s Andersenem (I. stupeň)

    29.3. v 18:00 - 30.3. v 8:00
  3. Zápis dětí do prvních tříd

    3.4. - 4.4.