Rozloučení s létem

11.10.2016,

Dne 6. 10. 2016 se oddělení žabiček zúčastnilo na Pankráci akce Prahy 4 Rozloučení s létem.
Program byl opravdu bohatý. Nejprve ukázka výcviku policejních a záchranářských psů. Pak si děti vyzkoušely mechanického býka, seznámily se s živými dravci. Mohly si obléci policejní výstroj. Zasoutěžily si i v oboru třídění odpadu, kdy si přinesly i drobné ceny. Nakonec se protáhly na nafukovacím skákadle a na opičí dráze.

  • Dne 6. 10. 2016 se oddělení žabiček zúčastnilo na Pankráci akce Prahy 4 Rozloučení s létem.
    Program byl opravdu bohatý. Nejprve ukázka výcviku policejních a záchranářských psů. Pak si děti vyzkoušely mechanického býka, seznámily se s živými dravci. Mohly si obléci policejní výstroj. Zasoutěžily si i v oboru třídění odpadu, kdy si přinesly i drobné ceny. Nakonec se protáhly na nafukovacím skákadle a na opičí dráze.

    no images were found