Školní docházka od 12. 4. 2021

7.4.2021,
Na základě rozhodnutí vlády ČR je od pondělí 12. 4. obnovena prezenční výuka rotačním způsobem pro žáky 1. stupně.
V pondělí 12. 4. přijdou do školy žáci těchto tříd naší školy : 1.A; 1.B; 1.C; 2.B; 3.A; 4.B; a 5.C.
Žáci budou vždy v pondělí a ve čtvrtek testováni antigenními testy. Odběr bude prováděn z kraje nosu, žák se bude testovat sám s dopomocí rodiče nebo pedagoga.
V pondělí 12. 4. přijdou žáci 1. a 2. tříd bočním vchodem z ulice V Štíhlách na školní hřiště  v rozmezí 7:45 hod. – 7:55 hod. a následně vejdou do budovy školy bočním vchodem pavilonu C, kde proběhne první testování za přítomnosti rodičů.
Žáci  3., 4. a 5. ročníků se testují sami již bez přítomnosti rodičů ve svých třídách. Ke škole přijdou v čase  7:40 hod. – 7:50 hod. obvyklým vstupem přes šatny školy, kde si je před školou po třídách vyzvednou učitelé.
Výuka bude probíhat podle běžného rozvrhu v čase max. do 12:40hod.
Ranní školní družina nebude organizována. Provoz školní družiny bude pro žáky 1. – 3. ročníků od skončení dopolední výuky do 17 hodin.
Školní jídelna bude v provozu pro žáky ve škole a zároveň pro žáky, kteří se budou dále učit distančním způsobem. Bude možný odběr obědů do krabiček z rampy školní jídelny.
Bližší informace o výuce a pobytu žáků ve škole uveřejníme ve čtvrtek.
Děkujeme za pochopení a spolupráci.