Školní docházka od 4. 1. 2021

30.12.2020,

Vážení rodiče.

Epidemická situace kolem nás vyvolala potřebu změny a od 4. 1. se mění organizace průběhu výuky na ZŠ.

V prezenční výuce budou pokračovat 1. a 2. ročníky. Režim výuky bude stejný jako v minulosti.

Příchod žáků do školy: 2. třídy – v 7:40 hod.; 1. třídy  – v 7:50 hod. TU převezmou žáky v šatnách, v rouškách a s prvotní dezinfekcí rukou. Žáci se budou učit ve svých kmenových třídách za dodržování všech nutných hygienických opatření. Nebude dělená výuka a tyto třídy budou mít výuku vždy do 11,45 hod.

S sebou musí mít každý žák dvě roušky a igelitový sáček na jejich uložení.

Žákům zůstávají přihlášené obědy a pokud nebudou chtít na obědy docházet, musí jim rodiče obědy odhlásit.

ŠD bude v provozu od 6:30 do 17 hodin.

 Od 3. do 9. tříd budou žáci vyučováni distančně. V Bakaláři budou mít k dispozici rozvrh, který určí on-line hodiny a off-line hodiny. Distanční on-line výuka je povinná, vedeme evidenci docházky a práce žáků mohou být hodnoceny. Off-line hodiny budou opět zadávány přes webové rozhraní. Odkaz pro připojení na on-line hodiny bude uvedený na webových stránkách u jednotlivých předmětů.

Žáci mají možnost si přijít pro oběd na rampu ŠJ v době od 13 do 13:30 hod. Oběd si musí nejprve přihlásit (obědy byly všem hromadně odhlášeny). Jídelníček byl upraven a bude se vařit pouze oběd č.1.

Škola je určena pro péči o žáky rodičů v IZS.