Školní slavnosti

4.7.2017,
  • V úterý 27. června se konaly další školní slavnosti. Poslední dva měsíce ve škole se nesly mimo jiné v duchu nekonečných nácviků. Všechny třídy se snažily, aby jejich vystoupení bylo co nejlepší a skvěle provedené. Proto jedna zkouška střídala druhou, vylepšovala se choreografie, stříhala se hudba a dokončovaly kostýmy. Všechno to horečnaté snažení přineslo své ovoce, které vystupující zhodnotili v  úterý od pěti hodin na pódiu. Diváci odměnili snažení vystupujících hlasitým potleskem a na tvářích herců, zpěváků a tanečníků se zračila radost z povedených vystoupení. A že se sem tam něco nepovedlo? To vůbec nevadí. Alespoň se máme příští rok kde zlepšovat. 

    Fotky ze slavností najdete tady.

    Říká se, že obrázek je za tisíc slov. Podle stejné logiky by mělo být video za tisíc obrázků. a my máme videí třicet. Tak se podívejte, jaké to bylo:

     

  • Další fotky můžete nalézt tady.