Školní slavnosti

26.6.2019,
  • V pondělí 24. 6. proběhly tradiční školní slavnosti. Dopoledne postavili pódium, pak jsme nanosili hlediště a mohla začít generálka. Všichni si vyzkoušeli svá čísla. Po obědě přijela cukrová vata, občerstvení a skákací hrad. Ve tři čtvrtě na pět na rozpálenou plochu hřiště začali přicházet rodiče a další diváci. Mnoho z nich si proto raději odneslo židle z  hlediště na trávu do stínu stromů i za cenu horšího výhledu. Při pohledu do hlediště by se tak mohlo zdát, že diváků bylo letos málo. Opak byl pravdou. Školní hřiště bylo plné. V pět hodin přivítala paní ředitelka diváky i účinkující a pak už začala jednotlivá vystoupení.

Vystupující do toho dali všechno a tak se vystoupení povedla. Jaké to bylo doopravdy, to se můžete podívat tady: