Školní zimní olympijské hry zahájeny

27.2.2018,
Po čtyřech letech proběhly světové zimní olympijské hry.  Sportovní svět zná své vítěze.

Naše škola také po čtyřech letech pořádá druhé školní zimní olympijské hry, které mají za úkol formou celoškolního projektu připomenout slavnou historii zimních olympiád, nabídne žákům  možnost si zasoutěžit jak ve sportu, tak ve znalostech a na vlastní oči vidět formou netradiční výstavy, s jakou sportovní výbavou se v zimě proháněli po horách i na ledě naši dědečkové a babičky.
Projekt začal velkolepým olympijským průvodem zástupců tříd nesoucích olympijské vlajky a následným slavnostním zahájením ve velké tělocvičně. Za účasti hostů –  radního pro oblast školství pana Jaroslava Mítha a vedoucí odboru školství MČ P4 paní Jany Ságlové pak ředitelka školy převzala od Miroslava Kozáka z 9.A olympijskou pochodeň a slavnostním slibem rozhodčích a žáků v sedmi světových jazycích byla školní olympiáda zahájena.
Pan Míth  popřál sportovcům a všem žákům školy hodně úspěchů a jako dárek věnoval tři krásné dorty ozdobené olympijskými symboly.
A kdo je dostane? Sledujte naše olympijské zpravodajství!