Taneční soutěž

25.3.2016,

Ve čtvrtek 17. března se v prostorách školy uskutečnila taneční soutěž žáků I. stupně. V této soutěži se utkaly týmy, které si nacvičily svou vlastní sestavu na libovolnou hudbu (skupiny volily hudbu různou, jak populární rádiové hity, tak i třeba Offenbachův kankán). Každý tým měl mít maximálně pět členů, minimálně alespoň dva. Odpoledne bylo napínavé a vyšli z něj dva vítězové: v I. kategorii holčičky z 1. D se svým kankánem, ve II. kategorii dívky ze 4. C s vystoupením využívající prvky sportovního aerobiku. Kompletní výsledky přikládám v tabulce níž. Děkuji všem zúčastněným, a to nejen dětem, ale i učitelům, kteří se na realizaci podíleli buď jako porotci, nebo jako technická podpora. Speciální dík pak patří dívkám z 5. B, neboť soutěž je vlastně jejich nápadem a na přípravách a realizaci se aktivně podílely – Anežce Hanákové, Štěpánce Skwarské a Elišce Čedíkové, jež celým programem provázela coby moderátorka.