Turnaj v basketbalu

16.2.2017,
Dne 14.2. se naše škola zúčastnila basketbalové soutěže mezi školami Prahy 4. I když je Praha 4 velká, soutěže se zúčastnilo jen pět škol (což bylo pro nás dobře:) ). I přes naše počáteční představy o tom, jak zápas dopadne, se to vyvíjelo překvapivě dobře. Díky tomu, že jsme se sešli jako prima tým a rozuměli jsme si (i přes to, že jsme byly šesťačky a sedmačky) šly nám dobře nahrávky a dokázaly jsme se dobře sehrát hned první zápas. My a naše paní trenérka a učitelka paní učitelka Hrbková jsme tvořily neporazitelný tým(teda až na poslední zápas). V šatnách byla velká legrace a myslím, že i to pomohlo k našim vítězstvím. Po našem prvním zápase proti ZŠ NA LÍŠE jsme se dostaly k tomu, že bychom nemusely být poslední. A dál to šlo jak po másle. Porazily jsme GYBU (i když naše šance byly mizivé). Pak přišla dálší výhra nad ZŠ KAVČÍ HORY a pak nás čekal náš poslední a rozhodující zápas. Náš poslední zápas proti ZŠ PLAMÍNKOVÉ měl rozhodnout o tom, jestli budeme na prvním zlatém místě, nebo na druhém stříbrném. Po zápase, který se zdál nekonečný, jsme se dozvěděli výsledek – krásné druhé místo! (Taky dobrý ne?;) )
Emma Telecká z 6.A