Úspěch stolních tenistek a tenistů

1.12.2016,

Ve středu 2.11 se konal turnaj ve stolním tenise v rámci městské části Prahy 4, kde naši školu reprezentovali tři dívky a čtyři chlapci ze sedmých tříd.

Poté co se děvčata a chlapci rozdělili do oddělených skupin mohl turnaj začít.

Děvčata už v prvním kole nezaváhaly a vyhrály na plné čáře. Jejich úspěch se pak bohužel nezopakoval v druhém a třetím kole, kde se bojovalo o první a druhé místo a po velké snaze prohrály. Nic jim však nezkazilo náladu a s kuráží šly bojovat o třetí místo. Turnaj s přehledem vyhrály a vybojovaly si tím krásné třetí místo.

Hned v druhé tělocvičně se hráli chlapci. Už v první kole opakovali chlapci stejný úspěch jako dívky a také první turnaj vyhráli. Ale  bohužel také opakovali podobně jako dívky a prohráli souboj o první a druhé místo. Kluci se nechtěli jen tak vzdát a do posledního zápasu dali všechny síly, ale bohužel nad silnými soupeři nevyhráli. Umístili se proto na čtvrté místo, které si po právu zasloužili.

Než však všechny školy dohrály, tak jsme si celá naše skupina včetně paní učitelky Hrbkové, která celé naše družstvo doprovázela, zahráli společně obíhačku.

Po pár minutách se konečně vše vyhodnotilo a vyhlásilo a naše družstvo odcházelo s třetím a čtvrtým místem a s úsměvy a spokojeností na tváři.

no images were found

Co nás čeká
  1. Podzimní prázdniny, státní svátek

    27.10. - 29.10.
  2. Státní svátek

    17.11.
  3. Pedagogická rada

    24.11. v 14:00 - 16:30