Úspěchy naší školy v soutěžích

7.6.2016,

Minulý měsíc byl pro naši školu úspěšný. Žáci se účastnili řady soutěží a následného vyhodnocení. A máme se opravdu čím pochlubit.

Sběr mobilů – v soutěži pořádané pod záštitou MČ Praha 4 a firmou ASEKOL jsme nashromáždili nejvíce a s počtem 64 odevzdaných mobilů umístili na 1. místě v hodnocení firmy ASEKOL.

Sběr tvrdého pečiva pro koně Městské policie hl. m. Prahy jsme se s počtem 530 kg umístili na 1. místě.

McDonald´s Cup – v turnaji mladších žáků ve fotbale postoupili naši reprezentanti do krajského kola a zde družstvo ve složení David Stehlík, Vojta Nezdařil, Petr Slavíček, Pavel Kučera, Lukáš Smrček, Jakub Novák, Matyáš Kindl, Matěj Líba a Honza Šandera pod vedením pánů učitelů Hory a Opavského získali 5.té místo z osmi zúčastněných týmů krajského kola soutěže.

Coolinaření s Albertem – soutěž o zdravém stravování, stolování a vědomostech o potravinách vyvrcholila celostátním finále v pražské Holešovické tržnici. Hala č. 36 byla útočištěm kuchařských týmů, které se ze 198 zúčastněných škol dostali až do nejvyššího patra soutěže. Náš tým ve složení Klára Lučanová, Radka Heincová a Filip Hanousek předvedl kuchařskou etudu a výsledkem bylo profi menu a 7.místo v celkovém hodnocení.

 

20160528_110231