Úspěchy našich žáků v soutěžích

28.2.2016,

V únoru proběhla okresní kola tří soutěží, ve kterých vždy tým reprezentantů naší školy poměřoval své znalosti z oblasti finanční gramotnosti, zdravého životního stylu a chování za mimořádných událostí s týmy jiných škol Prahy 4.

Ve všech třech soutěžích dosáhli reprezentanti naší školy skvělých výsledků. Konkrétně:

Finanční gramotnost:
Tým mladších žáků ve složení Alena Jíchová, Šimon Formánek a Filip Nečas skončil na 1.místě a tým starších žáků ve složení Jakub Síbrt, Michal Tymeš a Jakub Šebesta obsadil 4.místo.

Soutěž SAPERE – vědět, jak žít:
Tým mladších žáků ve složení Dalibor Dvořák, Filip Nečas a Pavel Kučera skončil na 1.místě a tým starších žáků ve složení Jana Mrvová, Petra Humlová a Dominik Hyršl obsadil 3.místo.

Soutěž TUTA VIA VITAE aneb bezpečná cesta životem pro občana EU:
V této soutěži jsem zazářili a oba naše týmy – mladší ve složení Alena Jíchová, Marek Gerlašinský a Marek Kopeček i starší tým ve složení Petr Čapek, Jakub Šebesta a David Martínek ostatní porazili a skončili na 1.místě.

Všechny týmy, které skončili na 1.místě budou naši školu a zároveň Prahu 4 reprezentovat v krajském (pražském) kole.