Úspěšný florbalový turnaj

19.4.2019,

V neděli 15. 4.2019 reprezentovali žáci prvního stupně naši školu na Turnaji florbalových kroužků. Tým ve složení: Filip Huml, Dominik Řečinský, Martin Středa, Linda Šplíchalová, Tereza Posseltová, Filip Šplíchal, Tomáš Formánek, Lukáš Formánek, Jakub Petr, Ondřej Červenka a Václav Zíka hrál ve skupině postupně se ZŠ Bronzová, kterou porazil 4:2. Na úvod zřejmě nejtěžší soupeř. Poté se potkali s týmem  složeným z žáků ze ZŠ Radotín, ZŠ Slivenec a ZŠ Lipenice. Bez problémů si s nimi poradili 8:1. Závěrečné utkání hráli se ZŠ Úvaly a ZŠ Škvorec s obdobným výsledkem: 8:0. Základní skupinu tak vyhráli s vysokým skóre 20:3.

Ve finále se utkali s vítězem druhé skupiny. A utkání bylo poměrně jednoznačné, protože naši se již od začátku ujali vedení a až do konce si ho hlídali. S každou další střelou se zvyšoval náskok a naši nakonec zaslouženě zvítězili 7:1. 

Nejlepší brankářem týmu byl zvolen Dominik Řečinský a nejlepším hráčem Filip Šplíchal. Hráči obdrželi za tónů písně „We are the champions“ zlaté medaile a diplomy.

Za fandící rodiče M. Šplíchal

no images were found

Co nás čeká
  1. Třídní schůzky

    26.3. v 17:00 - 18:00
  2. Velikonoční prázdniny a velikonoční svátky

    28.3. - 1.4.
  3. Zápisy do prvních tříd

    10.4. v 14:00 - 11.4. v 18:00