Vánoční jarmark a dílny - jaké to bylo?

10.12.2016,
  • V úterý 13. prosince se u nás ve škole konal tradiční vánoční jarmark. Od čtyř hodin probíhala vystoupení jednotlivých oddělení školní družiny. V té době už si prodejci chystaly své stánky. Každá třída, která prodávala, si krásně naaranžovala dva stoly v jídelně. Ve čtvrt na pět se chodby i jídelna začaly plnit natěšenými rodiči a po půl páté už nebylo v jídelně k hnutí. Přítomní nakupující vychvalovali nabízené zboží a žáci měly radost, že se jejich výrobky tak dobře prodávají. Za to, že v šest hodin nebyly stoly úplně prázdné, může jen obrovské množství přichystaných výrobků. Kromě jarmarku připravily některé třídy také vánoční dílničky. V nich si zájemci mohli „umotat“ svíčku, ozdobit šišku nebo vyrobit přáníčko. Přišla i nečekaná návštěva. Několik studentů ze zahraničí, kteří u nás byli týden v rámci projektu Edison,se přišlo podívat na jarmark i prodejce. Asi se jim u nás opravdu líbilo. Byl to vskutku krásný předvánoční podvečer. Všechny fotky si můžete prohlédnout tady.