Vánoční jarmark a dílny

14.12.2023,

7. prosince, to byl ten den. Byl u náš vánoční jarmark a dílny. Dlouho jsme se připravovali. Plánovali, vyráběli, zdobili, lepili, z domova nosili, hádali se co je lepší a kolik to má stát, domlouvali se, kdo bude prodávat a obsluhovat dílničky, a najednou to bylo tady. V 16 hodin se otevřely brány a škola se zaplnila rodiči, prarodiči, bývalými žáky a všichni byli zvědaví, co je na pultech a co se vyrábí. Prodejní pulty byly napěchované zbožím, dílničky plné zajímavých nápadů a ve škole spousta spokojených návštěvníků. Alespoň podle tržeb to tak vypadalo. Žáci si pochvalovali, kolik prodali výrobků a jak vysoká byla návštěvnost v dílnách. Tak snad se to líbilo i Vám, a pokud jste se nemohli zúčastnit, tady je malá fotoochutnávka.