Vánoční jarmark a dílny

11.12.2015,

Tradiční vánoční jarmark a dílny proběhly letos o něco dřív než bylo zvykem . Čeká nás totiž ještě vánoční vystoupení žáků v KC Novodvorská. Tímto vystoupením si kromě nadcházejících Vánoc chceme ještě jednou připomenout i 45. výročí založení naší školy. Proto se jarmark a dílny uskutečnily již na začátku prosince.   Změna termínu evidentně zájemce o návštěvu neodradila. Od 16 hodin do jídelny, kde probíhal jarmark, i do tříd s dílnami, proudily davy svátečně naladěných návštěvníků. Všichni si chtěli něco krásného koupit a něco úžasného vyrobit. Příležitostí bylo mnoho, jen bylo potřeba procpat se davy, protože zástupy návštěvníků nebraly konce. Prodalo se ohromující množství výrobků a v dílničkách si zájemci vyrobili obrovské množství výrobků. Prodávající i „zaměstnanci“ dílen se činili a tak byl úspěch zaručen.

Co nás čeká
  1. Ředitelské volno

    22.12.
  2. Vánoční prázdniny

    23.12.2021 - 2.1.2022
  3. Pedagogická rada

    24.1.2022 v 14:00 - 16:30