Vítání jara

25.3.2016,

DSC04001

skutečně tady.

V pondělí 21.3. se celá družina vydala do Krčského lesa, kde jsme se chtěli rozloučit se zimou.V dlouhém průvodu jsme vyrazili od školy a v čele jsme nesli ,,zimní vládkyni Morenu“. Nežli jsme ji vhodili do potoka, tak jsme jí na rozloučenou řekli několik básniček a také zazpívali. Pak už nastal čas poslat zimu pryč. Moc se jí ale nechtělo, v našem Kunratickém potoku zase bylo málo vody a tak jsme ,,Morenu“ museli občas popostrčit. Přesto věříme, že jaro už je skutečně tady.