Výlet sedmáků do Kutné Hory

25.5.2016,

Výlet do Vápenného Podola 7. AB.

Čtvrtek
Poslední den našeho pobytu jsme překonali sami sebe, když jsme vyrazili na pěší výlet. Prvně jsme navštívili zříceninu hradu Lichnice, kde si děti vyzkoušely střelbu lukem, koňské dostihy a chůzi na chůdách. Poobědvali jsme v pizzerii a vydali jsme se Lovětínskou roklí k Prachovickému lomu. Cestou domu si děti pořídily prut na opékání buřtů, které jsme si po příchodu na ubytování upekli. S výletem jsme se rozloučili velkolepou diskotékou pod širým nebem.
Středa
Dnes jsme prožili krásný sportovní den. Děti soutěžily v týmech i s učiteli. Po večerním grilování dostaly ceny a relaxovaly u venkovního promítání vítězného filmu.
Úterý
Odjezd z Hlavního nádraží jsme zvládli bravurně. Cestu si všichni užili v pohodlí sedaček Českých drah. Program v Kutné Hoře byl náročný, ale nenechali jsme se zlomit a všechny plánované akce jsme zvládli. Posílili jsme se dobrým obědem. V devatenáct hodin jsme dorazili do místa ubytování, kde se děti před večeří v klidu zabydlely. Po večeři odpočíváme a těšíme se na další den.