Zlatý ÁMOS.

10.9.2021,

Korunovace Zlatého Amose, pana učitele Pírka, proběhla ve venkovní učebně naší školy v pondělí 6.září. Korunu předával za přítomnosti žáků školy ředitel soutěže pan Ladislav Hrzal. Pan učitel dostal kromě zlaté koruny a žezla i korunu za výhru v kategorii Dětský Ámos. A co na to ti, kteří ho nominovali?

Zdravíme všechny, jako třída 9.B. Jak už asi víte, tak pana učitele jsme do této soutěže přihlásili, ale i jsme s ním točili jeho soutěžní videa. My samozřejmě od začátku věděli, že pan učitel na to má a vyhraje. A taky že ano, vyhrál a je zlatým Ámosem, ale to my jsme vyhráli to největší, že nás učí právě on, Tomáš Pírek.
Všichni jsme se také shodli, že když si pan učitel nasazoval korunu bylo vidět, jak moc byl rád, styděl se a také jak moc si to zasloužil.

Co nás čeká
  1. Pedagogická rada

    22.6. v 14:00 - 16:30
  2. Vysvědčení

    30.6.